BASKETBOL YAZ OKULU

Basketbolda 2019-20 sezonu 19 Ağustos itibariyle başlayacaktır. Sporcularımızla yaz döneminde bireysel eksikleri daha net tamamlamak amacıyla geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi özel gruplar halinde performans geliştirme antrenmanları yapılacaktır.

Yaz dönemi 7 hafta olup 2 dönemden oluşmaktadır. Yaz dönemi tek branş çalışmalarımıza uygun olduğunuz haftalarda katılabilirsiniz.

Yaz Dönemi Tarihlerimiz:

1. DÖNEM: 25 HAZİRAN – 18 TEMMUZ
2. DÖNEM: 22 TEMMUZ – 8 AĞUSTOS

Antrenman Günlerimiz:  Salı – Çarşamba – Perşembe

GÜNLÜK ÇALIŞMA PROGRAMI

17:00 2010 Doğumlular
18:00 2011-2012 Doğumlular
19:00 2012-2013 Doğumlular
20:00 2009 Doğumlular

Fenerbahçe Atakent Ailesine Katılın!

Bizi hemen arayabilirsiniz...

Halkalı – Atakent’te bulunan spor okulumuz hakkında detaylı bilgi almak için dilerseniz yukarıdaki formla bize iletişim bilgilerinizi bırakın, biz size ulaşalım. Dilerseniz de “Şimdi Ara” butonuna basarak hemen bize ulaşın…

VOLEYBOL YAZ OKULU

  • Fenerbahçe Spor Kulübü Spor Okulları olarak; en önemli ve değerli varlığımız olan çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmak bizlere büyük mutluluk vermektedir.
  • Miniklerimizden gençlerimize kadar tüm sporcularımızın öncelikli olarak spor yapmaktan keyif almalarını sağlamayı hedefliyoruz.
  • Sportmenlik, çalışma disiplini ve programlı olma bilincine sahip sporcular yetiştirerek hem eğitim hayatlarında hem de gelecekteki yaşantılarında kendilerine en fazla lazım olacak donanımlara sahip olmalarına yardımcı oluyoruz.
  • Sporcularımızın hem sportif açıdan hem de karakter olarak gelişimleriyle yakından ilgilenen ve aileleriyle olan iletişime büyük önem veren deneyimli bir eğitmen kadrosuna sahibiz.

Deneyimli Eğitmenlerimizi Yakından Tanıyın!

Ekip üyelerimizi inceleyebilirsiniz...

Spor okulumuzun eğitmenlerini merak ediyorsanız bir tıkla tüm personelimiz hakkında kısa ve önemli bilgiler edinebileceğiniz “Ekibimiz” sayfasını ziyaret edebilirsiniz

play-new-icon

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Spam Kontrol